POSVÍCENSKÉ POSEZENÍ - PODĚKOVÁNÍ A FOTKY

16.09.2019 11:11

Vážení přátelé,

další posvícenské setkání u Pixů je za námi, počasí bylo krásné, jídlo výborné, piva i vína dosti.

Děkujeme všem, co jste přišli a vytvořili opět příjemnou atmosféru na našem "Posvícenském sousedském posezení".

Děkujeme panu Pixovi za přípravu a propůjčení jeho pořád krásnějšího domova, kde nám je vždy tak dobře.

Děkujeme všem, kdo nám pomohli s přípravou a úklidem, zejména panu Jarošovi, Karbanovým, Gecovým, Saifrtovým, paní Příhodové, Vašinové a Střílkové, paní Münsterové, panu Janečkovi, Vojtěchovi, Laušmanovi, Řehákovi, Markovi Pixovi a jeho slečně a Romče Munzarové za malování na obličej pro děti. Snad jsem na nikoho nezapomněla.

Děkujeme panu Zívrovi a Noskovi za přijetí pozvání a obci Zdobín za zapůjčení stolů a lavic.

Děkujeme všem pekařům a pekařinkám za výborné koláčky do soutěže:

Cena veřejnosti za nejkrásnější koláček:

Nejkrásnější koláček: Marcela Münsterová

Cena odborné poroty za nejchutnější koláček:

Nejchutnější koláček: Zdeněk Géc

Pekařinka II. místo: Adéla Černá

Pekařinka III. místo: Marcela Münsterová

Pekařinka: Eliška Sixtová

Pekařinka: Jarmila Janečková

Pekařinka: Jitka Jindrová

Pekařinka: Joana Střílková

Odkaz na fotky z Posvícení: