nová opatření vlády platná od 22.10.2020

Omezení volného pohybu osob, roušky všude, zavírání obchodů, atd. Více na:

Omezení provozu autobusových linek

Od 19.10.2020 dochází k omezení regionální autobusové dopravy. Spojení na www.idos.cz tel: 491580333

Důležité
Odstranění větví zasahujících do drátů el. vedení ČEZ

Upozornění k odstranění a okleštění stromoví a jiných porostů zasahujících do distribuční soustavy ČEZ.

Trotina má nový web

Nová webová stránka obce cílí na Vás, na občany. Co nového Vám přináší, jaké jsou její hlavní výhody? To se dozvíte v tomto článku.

POSVÍCENÍ LETOS NEBUDE

Vážení občané a přátelé Trotiny,

z důvodu nových vládních opatření a s ohledem na Vaše zdraví jsme se letos rozhodli neorganizovat Posvícenské posezení na Trotině. Věříme, že až se situace zlepší, budeme si moci vše vynahradit.

COVID-19 - nová opatření

Nová opatření, platná od 1.9.2020 najdete zde:

Prosíme, abyste nosili roušky i při návštěvě Obecního úřadu Trotina.

NOVÉ WEBOVÉ STRÁNKY OBCE OD 1.9.2020

Vážení občané a přátelé obce Trotina,

od 1. září bude mít obec nové webové stránky, které budou funkčnější, modernější a hlavně Vás skrze ně budeme moci informovat sms-kami nebo na Váš e-mail o důležitých událostech, dokumentech a dění v obci a okolí. Stačí se přihlásit k odběru novinek až budou stránky spuštěny.

Důležité
ŠETŘETE S PITNOU VODOU!!!

Ačkoliv se zdá, že letos priší dost, již přišla žádost z obce Zábřezí - Řečice o nutnosti používat pitnou vodu jen v domácnosech, nikoliv k zalévání zahrad a napouštění bazénů. Prosím, respektujte toto opatření.

Děkuji, starostka

Nabídka služby denního stacionáře ve Dvoře Králové

Zjišťování zájmu o novou službu denního stacionáře ve Dvoře Králové n.L. Pokud potřebujete pomoci s rodinným příslušníkem, který vyžaduje celodenní péči, prosím vyplňte dotazník, který najdete na adrese:

Schůze zastupitelstva

•  začíná v  - končí v
  •  Obecní úřad
Odečet vodoměrů

Vážení odběratelé pitné vody,

ve dnech 3.7. 2020 v odpoledních hodinách a dne 4. 7. 2020 v průběhu dne proběhne odečet vodoměrů v obci Trotina a v nemovitostech na jejím katastru, připojených na vodovod Trotina.

aktualizováno: 1. 1. 2020 00:00, Martin Stránský