Vítejte na stránkách obce Obec Trotina, chcete si nastavit zobrazení:

DOMÁCÍ KOMPOSTÉRY ZDARMA

  • 119

Vážení spoluobčané, díky členství naší obce v Lázeňském mikroregionu se nám naskytla možnost podílet se na žádosti o dotaci na pořízení domácích kompostérů. V příloze si prosím přečtěte podrobnosti. Kompostéry budou zájemcům poskytnuty zdarma, pouze podepíšete smlouvu o výpůjčce zdarma na dobu 5 let. Po tuto dobu budou kompostéry ve vlastnictví Lázeňského mikroregionu. Po uplynutí této doby přejdou do Vašeho vlastnictví. Protože je potřeba zjistit počet zájemců, prosím Vás o vyplnění přiloženého dotazníku a zaslání buď poštou na adresu:

Obec Trotina

Trotina čp. 48

544 01

nebo emailem: trotina.urad@tiscali.cz

nebo osobně v úředních hodinách či vhozením do schránky na obecním úřadě.

V příloze informace a anketní lístek:

obrázek nenalezen
obrázek nenalezen
DOMÁCÍ KOMPOSTÉRY ZDARMA