Fotografie Posvícení 2017 a křest Místopisu obce Trotina

Děkujeme všem hostům, specielně panu Šormovi a prof. Martínkovi za úspěšný křest publikace Místopis obce Trotina, pekařkám za vítečné koláčky, muzikantům za hudbu k tanci i poslechu, Kubovi za super kýtu, Hance za všechnu přípravu a krájení, Joskovi za nádherný prostor na jeho statku, všem Munzarom za super servis (hlavně Romče a Lukášovi), p. Buškovi, Seifertovi, Kubovi, Tomášovi S., Tomášovi Vojtěchovi, Otovi a Lubošovi za navození a odvození stolů a židlí, Marcele s Mílou za roznos pozvánek a taky sobě za organizaci a Vám za krásně strávené odpoledne a večer.

Odkaz na fotoalbum:

Děkuji Tomášovi S. za focení, zpracování a výběr fotek.

Fotografie Posvícení 2017 a křest Místopisu obce Trotina