Vítejte na stránkách obce Obec Trotina, chcete si nastavit zobrazení:

Vyhledávač firem a služeb v okolitých obcích

  • 112

Nově nainstalovaný vyhledávač firem a služem v okolitých obcích na portálu najdete na úvodní stránce vpravo nad fotografiemi obce. Po zadání Vámi hledaného řemesla, služby nebo firmy a zmačknutí "hledat" se rozklikne vyhledávací stránka na živých obcích. Tam najdete údaje o naší obci a pokud kliknete na nadřazenou kategorii "Ziveobce.cz" (hned nad "Hledat firmy v obci Trotina") rozklikne se stránka, kde vpravo najdete seznam okolitých obcí, v kterých můžete vyhledávat potřebné informace. Pokud budete mít s hledáním problémy, obraťte se přímo na mě.

Kdo hledá najde...hezký den Jana Saifrtová

obrázek nenalezen
obrázek nenalezen
Vyhledávač firem a služeb v okolitých obcích