Vítejte na stránkách obce Obec Trotina, chcete si nastavit zobrazení:

Výstava kronik obce Trotina 9.-10.9.2017

  • 107

S velikým zájmeme místních i přespolních se setkala výstava kronik obce Trotina, kterou inicioval p. Příhoda, jako obecní kronikář. Patří mu veliký dík za jeho práci a erudovaný výklad, kterým všem návštěvníkům výstavy přiblížil jak práci kronikáře, tak i historii naší obce v písmu a fotkách. Stěny zdobily kresby a fotografie p. Františka Flégla a spolu s černobílým filmem z Velikonoc r. 1970 a života v obci od p. Voňky, přispěly k atmosféře výstavy.

Děkujeme všem návštěvníkům za zájem a dámám p. Jarošové, p. Karbanové, p. Saifrtové a pánům Příhodovi, Fléglovi, Voňkovi, Karbanovi, Saifrtovi T. za přípravu této výstavy.

Několik fotografií v odkaze:

https://photos.app.goo.gl/FRbqyNguPQBasYEk2

obrázek nenalezen
obrázek nenalezen
Výstava kronik obce Trotina 9.-10.9.2017