Vítejte na stránkách obce Obec Trotina.
Používáme cookies
Chceme, abyste sledovali vy nás, ne my vás. Pro správnou funkčnost webu nějaké cookies potřebujeme. Své nastavení cookies můžete změnit pomocí nastavení cookie.
Nastavení zobrazení

Výstava kronik obce Trotina 9.-10.9.2017

  • 517

S velikým zájmeme místních i přespolních se setkala výstava kronik obce Trotina, kterou inicioval p. Příhoda, jako obecní kronikář. Patří mu veliký dík za jeho práci a erudovaný výklad, kterým všem návštěvníkům výstavy přiblížil jak práci kronikáře, tak i historii naší obce v písmu a fotkách. Stěny zdobily kresby a fotografie p. Františka Flégla a spolu s černobílým filmem z Velikonoc r. 1970 a života v obci od p. Voňky, přispěly k atmosféře výstavy.

Děkujeme všem návštěvníkům za zájem a dámám p. Jarošové, p. Karbanové, p. Saifrtové a pánům Příhodovi, Fléglovi, Voňkovi, Karbanovi, Saifrtovi T. za přípravu této výstavy.

Několik fotografií v odkaze:

https://photos.app.goo.gl/FRbqyNguPQBasYEk2

obrázek nenalezen
obrázek nenalezen
Výstava kronik obce Trotina 9.-10.9.2017