Bílé Poličany slaví 750 let, jste zváni na oslavu!!!

Novinky z obce, volného času a Obyvatel obce Trotina

• Mgr. Jana Saifrtová

Vodovod Trotina<br>

Kalkulace vodného na rok 2021 (od 1.1. - 31.12.2021)

Zastupitelstvo obce Trotina na své schůzi 15.12.2020 odsouhlasilo cenu za vodné:

Pohyblivá částka: 30,- Kč/m3

Pevná částka: 250,- za přípojku

• Mgr. Jana Saifrtová
Hledá se fenka Bublina - čipovaná s obojkem

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou. V neděli 1.8. okolo 21. hodiny se nám v obci Zábřezí -Řečice ztratila fenka jménem Bublina.
Byla u nás na hlídání- majitelé jsou na dovolené. Zřejmě si u sousedů spletla auto, myslela si, že jsou to její majitelé a běžela za ním. Naposledy byla snad viděna včera ráno v Hořiněvsi. Je hodná k lidem i ostatním zvířatům, je očipovaná, očkovaná a na krku by měla mít obojek se známkou. Touto cestou bych Vás chtěla požádat, pokud se fenka ve Vaší obci objeví, zda byste nás kontaktovali emailem R.Mazakova@seznam.cz nebo telefonicky na 603 239 461. Pokud máte možnost, prosím také o informování ostatních občanů obce.
Předem děkuji za Váš čas a ochotu pomoci.
Radka Mazáková

Čtvrtek - Prodloužena uzavírka komunikace do Končin do 17 hodin

Dnes je uzavírka prodloužena do 17 hodin kvůli schnutí povrchu. Zítra bude normální provoz. Prosím jezděte dnes i v následujících dnech pomalu, aby se povrch nevytrhal.

Omezení dopravy - cesta do Končin 15.-16.7.2021

Ve čtvrtek 15.7. a v pátek 16.7. 2021 bude účelová komunikace do Končin od křižovatky v obci na konec asfaltu uzavřena v době mezi 8 - 15 hodinou z důvodu nástřiku nového povrchu vozovky. Žádáme ty, kteří potřebují v danou dobu použít komunikaci, aby si automobil přeparkovali den předem do centra obce (k úřadu, na hřiště nebo skladováku). V čase nástřiku nebude možné komunikaci použít v žádném směru. V případě nepříznivého počasí se může oprava odložit. Budete informování. Děkujeme za pochopení, starostka

POZOR! ČERPACÍ ZKOUŠKA NA VODOVODU - MŮŽE DOJÍT K ZAKALENÍ VODY

Z důvodu čerpací zkoušky na vrtu v Zábřezí může dojít k zakalení vody po dobu provádění zkoušky. Prosíme, vodu pro přímou konzumaci převařte. Jde o dočasné omezení. Děkuji, starostka