Sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 v České republice

• začíná v - končí ve

Více na úřední desce: https://www.obec-trotina.cz/urad-2/uredni-deska-2

Rozhodný okamžik - půlnoc z pátku 26.3. 2021 na sobotu 27. 3. 2021. Fyzická osoba podléhající sčítání je povinna poskytnout zákonem požadované údaje. Sčítání je primárně navrženo on-line.

Kdo je fyzická osoba podléhající sčítání?

a) každá fyzická osoba, která má v rozhodný okamžik na území ČR trvalý pobyt nebo přechodný pobyt nad 90 dnů, nebo které byl na území ČR udělen azyl, doplňková ochrana nebo dočasná ochrana.

b) každá další fyzická osoba, která je na území ČR v rozhodný okamžik přítomna

c) každý dům (i neobydlený) a každý byt (i neobydlený)

Povinnost sečíst se se nevztahuje pouze na cizince, kterí jsou v ČR na dobu kratší než 90 dnů (turisté) a cizince v diplomacii.

Sčítání proveďte buď v elektronické podobě při on-line sčítání od 27. 3. 2021 - 9. 4. 2021, nebo následně při terénním došetření.

Novinky z obce a Obyvatel obce Trotina

NOVÝ CHODNÍK V OBCI 2023

• OI Developer
ZNÁMKY NA SVOZ ODPADU NA ROK 2023