Sčítání lidu, domů a bytů v roce 2021 v České republice

• začíná v - končí ve

Více na úřední desce: https://www.obec-trotina.cz/urad-2/uredni-deska-2

Rozhodný okamžik - půlnoc z pátku 26.3. 2021 na sobotu 27. 3. 2021. Fyzická osoba podléhající sčítání je povinna poskytnout zákonem požadované údaje. Sčítání je primárně navrženo on-line.

Kdo je fyzická osoba podléhající sčítání?

a) každá fyzická osoba, která má v rozhodný okamžik na území ČR trvalý pobyt nebo přechodný pobyt nad 90 dnů, nebo které byl na území ČR udělen azyl, doplňková ochrana nebo dočasná ochrana.

b) každá další fyzická osoba, která je na území ČR v rozhodný okamžik přítomna

c) každý dům (i neobydlený) a každý byt (i neobydlený)

Povinnost sečíst se se nevztahuje pouze na cizince, kterí jsou v ČR na dobu kratší než 90 dnů (turisté) a cizince v diplomacii.

Sčítání proveďte buď v elektronické podobě při on-line sčítání od 27. 3. 2021 - 9. 4. 2021, nebo následně při terénním došetření.

Novinky z obce a Obyvatel obce Trotina

• začíná ve - končí v
  • Trotina

Ustavující schůze Zastupitelstva 19.10.2022

Vážení, dne 19.10. 2022 od 18 hodin proběhne ustavující schůze nového Zastupitelstva obce Trotina. Více informací na úřední desce

• začíná ve - končí v
  • Trotina

POZOR! 6.10.2022 ODSTÁVKA PITNÉ VODY PO CELÝ DEN

VÁŽENÍ ODBĚRATELÉ PITNÉ VODY.

JAK JSME VÁS JIŽ INFORMOVALI, DOJDE VE ČTVRTEK 6.10.2022 K ODSTÁVCE PITNÉ VODY OD 7:00 DO VEČERNÍCH HODIN. DŮVODEM JE VÝMĚNA ČERPADEL NA VODOVODU ZÁBŘEZÍ - TROTINA. PROSÍM ZÁSOBTE SE PITNOU VODOU PŘEDEM, NÁHRADA NENÍ ZAJIŠTĚNA. PO ZPROVOZNĚNÍ VODOVODU NECHTE VODU ODTÉCT, MŮŽE DOJÍT K JEJÍMU ZABARVENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

• Obecní úřad Trotina
Posvícenské posezení na Trotině 10.9.2022

Po dvou letech se opět můžeme setkat na společném posvícenském posezení, tentokrát na Obecním úřadě. Začátek v 15 hodin