Uzavírka úseku Doubravice - Zálesí 28.3.-12.6.2022

• Doubravice - Zálesí

Vážení občané,

od 28.3.2022 do 12.6.2022 bude probíhat uzavírka úseku Doubravice  - Zálesí od 28.3.2022. Linky 415 a 417 budou odkloněny přes Lipnici, v některých případech zajedou do zastávky Dvůr Králové n.L.,,žel.st. (v časech s pravidelným využitím). Pro obsluhu Zálesí budou zřízeny 4 páry spojů v pracovní dny na lince 417 v trase Dvůr Králové – Zálesí a zpět: ze Dvora Králové 6:40, 10:30, 13:55, 16:05; zpět ze Zálesí 6:50, 10:40, 14:05, 16:17.

Jízdní řád v příloze:

Novinky z obce a Obyvatel obce Trotina

Czech Point

Czech Point a služby OÚ Trotina

• Výpis z bodového hodnocení řidiče
  • Výpis z insolvenčního rejstříku
  • Výpis z katastru nemovitostí
  • Výpis z obchodního rejstříku
  • Výpis z rejstříku trestů
  • Výpis ze seznamu kvalifikovaných dodavatelů
  • Výpis z živnostenského rejstříku

Odpady

Tříděný odpad - plast, papír, sklo, kovové obaly, bio, jedlý olej

V obci Trotina třídíme: plasty, papír, sklo, kovové obaly, bioodpad. Prosíme, abyste vždy co nejvíce sešlapaly obaly, PETky, kartony od krabic, konzervy, aby se kontejnery vyvážely s plným obsahem vytříděné suroviny a ne vzduchu. DĚKUJEME, ŽE TŘÍDÍTE!