Formulář pro OHLÁŠENÍ PLÁTCE POPLATKU pro místní poplatek za odkládání komunálního odpadu z nemovité věci

• Petr Karabin

Vyplněný formulář prosím podejte nejpozději do 20.12.2021 na OÚ Trotina. Děkujeme.

Novinky z obce a Obyvatel obce Trotina

Czech Point

Czech Point a služby OÚ Trotina

• Výpis z bodového hodnocení řidiče
  • Výpis z insolvenčního rejstříku
  • Výpis z katastru nemovitostí
  • Výpis z obchodního rejstříku
  • Výpis z rejstříku trestů
  • Výpis ze seznamu kvalifikovaných dodavatelů
  • Výpis z živnostenského rejstříku

Odpady

Tříděný odpad - plast, papír, sklo, kovové obaly, bio, jedlý olej

V obci Trotina třídíme: plasty, papír, sklo, kovové obaly, bioodpad. Prosíme, abyste vždy co nejvíce sešlapaly obaly, PETky, kartony od krabic, konzervy, aby se kontejnery vyvážely s plným obsahem vytříděné suroviny a ne vzduchu. DĚKUJEME, ŽE TŘÍDÍTE!