Hledá se fenka Bublina - čipovaná s obojkem

• Petr Karabin

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou. V neděli 1.8. okolo 21. hodiny se nám v obci Zábřezí -Řečice ztratila fenka jménem Bublina.
Byla u nás na hlídání- majitelé jsou na dovolené. Zřejmě si u sousedů spletla auto, myslela si, že jsou to její majitelé a běžela za ním. Naposledy byla snad viděna včera ráno v Hořiněvsi. Je hodná k lidem i ostatním zvířatům, je očipovaná, očkovaná a na krku by měla mít obojek se známkou. Touto cestou bych Vás chtěla požádat, pokud se fenka ve Vaší obci objeví, zda byste nás kontaktovali emailem R.Mazakova@seznam.cz nebo telefonicky na 603 239 461. Pokud máte možnost, prosím také o informování ostatních občanů obce.
Předem děkuji za Váš čas a ochotu pomoci.
Radka Mazáková

Hledá se fenka Bublina - čipovaná s obojkem

Novinky z obce a Obyvatel obce Trotina

• OI Developer