Hledá se fenka Bublina - čipovaná s obojkem

• Petr Karabin

Dobrý den,
obracím se na Vás s prosbou. V neděli 1.8. okolo 21. hodiny se nám v obci Zábřezí -Řečice ztratila fenka jménem Bublina.
Byla u nás na hlídání- majitelé jsou na dovolené. Zřejmě si u sousedů spletla auto, myslela si, že jsou to její majitelé a běžela za ním. Naposledy byla snad viděna včera ráno v Hořiněvsi. Je hodná k lidem i ostatním zvířatům, je očipovaná, očkovaná a na krku by měla mít obojek se známkou. Touto cestou bych Vás chtěla požádat, pokud se fenka ve Vaší obci objeví, zda byste nás kontaktovali emailem R.Mazakova@seznam.cz nebo telefonicky na 603 239 461. Pokud máte možnost, prosím také o informování ostatních občanů obce.
Předem děkuji za Váš čas a ochotu pomoci.
Radka Mazáková

Hledá se fenka Bublina - čipovaná s obojkem

Novinky z obce a Obyvatel obce Trotina

• začíná ve - končí v
  • Trotina

Ustavující schůze Zastupitelstva 19.10.2022

Vážení, dne 19.10. 2022 od 18 hodin proběhne ustavující schůze nového Zastupitelstva obce Trotina. Více informací na úřední desce

• začíná ve - končí v
  • Trotina

POZOR! 6.10.2022 ODSTÁVKA PITNÉ VODY PO CELÝ DEN

VÁŽENÍ ODBĚRATELÉ PITNÉ VODY.

JAK JSME VÁS JIŽ INFORMOVALI, DOJDE VE ČTVRTEK 6.10.2022 K ODSTÁVCE PITNÉ VODY OD 7:00 DO VEČERNÍCH HODIN. DŮVODEM JE VÝMĚNA ČERPADEL NA VODOVODU ZÁBŘEZÍ - TROTINA. PROSÍM ZÁSOBTE SE PITNOU VODOU PŘEDEM, NÁHRADA NENÍ ZAJIŠTĚNA. PO ZPROVOZNĚNÍ VODOVODU NECHTE VODU ODTÉCT, MŮŽE DOJÍT K JEJÍMU ZABARVENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

• Obecní úřad Trotina
Posvícenské posezení na Trotině 10.9.2022

Po dvou letech se opět můžeme setkat na společném posvícenském posezení, tentokrát na Obecním úřadě. Začátek v 15 hodin