Odpady - jednorázové známky na SKO

• Petr Karabin

Vážení občané, musíme Vás informovat, že obec nebude zpětně vykupovat jednorázové známky na SKO, z důvodu toho, že nám je svozová firma nevezme zpět. Proto Vás žádáme, abyste si případný přebytek známek prodali mezi sebou. Můžete je přijít nabídnout v úřední hodiny těm, kdo si je chodí kupovat na úřad. Nová vyhláška na poplatky za odpady se bude připravovat v listopadu. Poté Vás budeme informovat o zavedení nových poplatků. Děkujeme za pochopení.

Odpady - jednorázové známky na SKO

Novinky z obce a úřední desky

• začíná ve - končí v
  • Trotina

Ustavující schůze Zastupitelstva 19.10.2022

Vážení, dne 19.10. 2022 od 18 hodin proběhne ustavující schůze nového Zastupitelstva obce Trotina. Více informací na úřední desce

• začíná ve - končí v
  • Trotina

POZOR! 6.10.2022 ODSTÁVKA PITNÉ VODY PO CELÝ DEN

VÁŽENÍ ODBĚRATELÉ PITNÉ VODY.

JAK JSME VÁS JIŽ INFORMOVALI, DOJDE VE ČTVRTEK 6.10.2022 K ODSTÁVCE PITNÉ VODY OD 7:00 DO VEČERNÍCH HODIN. DŮVODEM JE VÝMĚNA ČERPADEL NA VODOVODU ZÁBŘEZÍ - TROTINA. PROSÍM ZÁSOBTE SE PITNOU VODOU PŘEDEM, NÁHRADA NENÍ ZAJIŠTĚNA. PO ZPROVOZNĚNÍ VODOVODU NECHTE VODU ODTÉCT, MŮŽE DOJÍT K JEJÍMU ZABARVENÍ. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

• Obecní úřad Trotina
Posvícenské posezení na Trotině 10.9.2022

Po dvou letech se opět můžeme setkat na společném posvícenském posezení, tentokrát na Obecním úřadě. Začátek v 15 hodin