Odpady - jednorázové známky na SKO

• Mgr. Jana Saifrtová

Vážení občané, musíme Vás informovat, že obec nebude zpětně vykupovat jednorázové známky na SKO, z důvodu toho, že nám je svozová firma nevezme zpět. Proto Vás žádáme, abyste si případný přebytek známek prodali mezi sebou. Můžete je přijít nabídnout v úřední hodiny těm, kdo si je chodí kupovat na úřad. Nová vyhláška na poplatky za odpady se bude připravovat v listopadu. Poté Vás budeme informovat o zavedení nových poplatků. Děkujeme za pochopení.

Odpady - jednorázové známky na SKO

Novinky z obce a úřední desky

• Doubravice - Zálesí

Uzavírka úseku Doubravice - Zálesí 28.3.-12.6.2022

Vážení občané,

od 28.3.2022 do 12.6.2022 bude probíhat uzavírka úseku Doubravice  - Zálesí od 28.3.2022. Linky 415 a 417 budou odkloněny přes Lipnici, v některých případech zajedou do zastávky Dvůr Králové n.L.,,žel.st. (v časech s pravidelným využitím). Pro obsluhu Zálesí budou zřízeny 4 páry spojů v pracovní dny na lince 417 v trase Dvůr Králové – Zálesí a zpět: ze Dvora Králové 6:40, 10:30, 13:55, 16:05; zpět ze Zálesí 6:50, 10:40, 14:05, 16:17.

• Mgr. Jana Saifrtová
Buďte na silnici vidět - Je čas zazářit

Buďte na silnici vidět - "Je čas zazářit"

Vážení občané, využívejte reflexních prvků, pokud jdete při zhoršené viditelnosti nebo po tmě po veřejných komunikacích. Využijte samolepky, které máme umístěné na sloupcích vjezdových značek Trotina směr Zábřezí a Trotinka. Dejte tak řidičům o sobě vědět.