Informace o konání 1.veřejného zasedání zastupitelstva obce Trotina

Novinky z úřadu a úřední desky

• Petr Karabin

Odpady - jednorázové známky na SKO

Vážení občané, musíme Vás informovat, že obec nebude zpětně vykupovat jednorázové známky na SKO, z důvodu toho, že nám je svozová firma nevezme zpět. Proto Vás žádáme, abyste si případný přebytek známek prodali mezi sebou. Můžete je přijít nabídnout v úřední hodiny těm, kdo si je chodí kupovat na úřad. Nová vyhláška na poplatky za odpady se bude připravovat v listopadu. Poté Vás budeme informovat o zavedení nových poplatků. Děkujeme za pochopení.

Sobota 13.11.2021 - Svoz nebezpečného odpadu

trotinano2-2021(PDF, 131 kB)

Svoz NO - sobota 13.11.2021 mezin 8:00 - 8:20 hod u obecní nádrže. Co od Vás pracovníci převezmou najdete v přiloženém letáku. Velké elektrospotřebiče (ledničky, pračky, televizory, vysavače, atd.) můžete nechat u Martina Vrány, který je předá zdobínským hasičům.

• začíná ve - končí v

Čtvrtek - Prodloužena uzavírka komunikace do Končin do 17 hodin

Dnes je uzavírka prodloužena do 17 hodin kvůli schnutí povrchu. Zítra bude normální provoz. Prosím jezděte dnes i v následujících dnech pomalu, aby se povrch nevytrhal.

• začíná ve - končí v
Omezení dopravy - cesta do Končin 15.-16.7.2021

Ve čtvrtek 15.7. a v pátek 16.7. 2021 bude účelová komunikace do Končin od křižovatky v obci na konec asfaltu uzavřena v době mezi 8 - 15 hodinou z důvodu nástřiku nového povrchu vozovky. Žádáme ty, kteří potřebují v danou dobu použít komunikaci, aby si automobil přeparkovali den předem do centra obce (k úřadu, na hřiště nebo skladováku). V čase nástřiku nebude možné komunikaci použít v žádném směru. V případě nepříznivého počasí se může oprava odložit. Budete informování. Děkujeme za pochopení, starostka